FAQ v detailu produktu

Ano. Každý pár na skladě prochází důkladnou kontrolou originality. Náš tým odborníků vždy zajistí, že tenisky jsou originální a bez jakýchkoli vad. Teniskám se věnujeme už několik let a za tu dobu nám rukama prošly desetitisíce párů. Více se dozvíte na stránce Garance originality.

Cena tenisek je ovlivněna sekundárním trhem, kde každá velikost je jinak vzácná. Čím vzácnější je velikost dané tenisky, tím je i dražší.

Nejlepší je se nejprve podívat na velikostní štítek u tenisek, které Vám sednou dobře. Ten najdete buď uvnitř boty nebo na krabici. Je potřeba zjistit délku stélky, kterou najdete na štítku pod "cm" nebo "JP". Poté se kouknete na naši tabulku velikostí a vyberete velikost se stejnou délkou stélky. Důležité je zohlednit, zda Vámi vybrané tenisky jsou dámské (w), dětské (GS) nebo pánské.

Nabízíme platbu kartou, převodem na účet nebo např. Apple Pay. U vybraných produktů (s poznámkou "Odešleme do 24H") lze  platit i na dobírku nebo hotově při osobním předání v Praze.

Ohledně garance spokojenosti jsme se více rozepsali na stránce Garance spokojenosti. Jde o to, že pokud nejste s nákupem spokojeni, nezaplatíte ani korunu. Zaplatíme Vám plnou částku do poslední koruny včetně poštovného. Zboží nám lze vrátit zdarma přes náš vratkový kód 96675940. Tento kód stačí nadiktovat na jakékoli pobočce Zásilkovny a balík bude odeslán k nám.

Vyměnit velikost běžnou formou nelze. Tenisky je nutné vrátit s žádostí o vrácení peněz a objednat znovu v požadované velikosti. Vytiskněte si prosím formulář pro vrácení a zboží zašlete k nám pomocí našeho vratkového kódu 96675940. Tento kód stačí nadiktovat na jakékoli pobočce Zásilkovny. Celý proces vrácení zboží se ale urychlí, pokud nás předem kontaktujete na info@adonio.cz.