Často kladené dotazy

Otázky a odpovědi

Podrobný návod na objednání tenisek najdete na stránce "Jak nakupovat?".

Ano, samozřejmě. Registrace samozřejmě není povinná. Veškeré informace o objednávce vám budou zaslány na vaši e-mailovou adresu. Pokud se však u nás zaregistrujete, uvidíte přehled svých objednávek ve svém účtu o něco přehledněji.

Pokud si přejete změnit způsob dopravy nebo platby po odeslání objednávky, kontaktujte nás co nejdříve na adrese info@adonio.cz. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom se přizpůsobili vašim potřebám.

Informace o produktech

Ano, každý pár na skladě prochází důkladnou kontrolou originality. Náš tým odborníků se vždy ujistí, že jsou tenisky originální a bez jakýchkoli závad. V oblasti prodeje tenisek působíme již několik let a za tu dobu nám rukama prošly desítky tisíc párů. Více informací najdete na stránce Garance originality.

Cena tenisek závisí především na limitovanosti páru. Tenisky na našich stránkách jsou velmi vzácné a žádané a většina z nich je vyprodána několik sekund po oficiálním vydání. U našich tenisek si můžete být jisti, že je jen tak na někom jiném neuvidíte.

Cenu tenisek ovlivňuje sekundární trh, kde je každá velikost jinak vzácná. Čím je velikost tenisky vzácnější, tím je dražší.

Nejlepší je se nejprve podívat na štítek s velikostí na teniskách, které Vám dobře padnou. Najdete ho uvnitř boty nebo na krabici. Je třeba zkontrolovat délku stélky, kterou najdete na štítku pod označením „cm“ nebo „JP“. Poté se podívejte do naší tabulky velikostí a vyberte velikost se stejnou délkou stélky. Je důležité vzít v úvahu, zda jsou tenisky, které si vybíráte, dámské (W), dětské (GS) nebo pánské.

Informace o objednávkách

Ano, doručujeme. Tenisky na Slovensko doručujeme přes PPL a Zásilkovnu. Objednávku je možné vytvořit jak na adresu, tak na výdejní místo.

Pokud Vás zajímá aktuální stav Vaší objednávky, rozklikněte našeho chatbota v pravém dolním rohu na webu a zvolte "zjistit stav objednávky". Získáte tak přesný stav Vaší objednávky.

Všechny naše objednávky balíme do pětivrstvých kartonových krabic. V každé zásilce nechybí ani bublinková folie. Díky tomu se Vašim teniskám při přepravě nic nestane.

Tato situace nás opravdu mrzí. Stačí se nám ozvat přes chat na webu nebo na e-mail info@adonio.cz. Tenisky nám můžete zaslat zpět přes jakoukoli pobočku Zásilkovny pomocí našeho vratkového kódu 96675940. Ozveme se Vám po přijetí zboží a zašleme Vám zboží správné.

Pokud si přejete Vaši objednávku stornovat, ozvěte se nám prosím co nejdříve na e-mail info@adonio.cz.

Doprava a platba

Platba na dobírku je možná pouze u tenisek a velikostí s poznámkou "Odešleme do 24H". Ostatní tenisky musíme externě doskladnit a zde je nutné uhradit platbu předem. Pokud Vás zajímá spokojenost našich zákazníků, můžete se kouknout na naše recenze.

Nabízíme platbu kartou, převodem na účet nebo např. Apple Pay. U vybraných produktů (s poznámkou "Odešleme do 24H") lze  platit i na dobírku nebo hotově při osobním předání v Praze.

Vrácení, výměna a reklamace

Ohledně garance spokojenosti jsme se více rozepsali na stránce garance spokojenosti. Jde o to, že pokud nejste s nákupem spokojeni, nezaplatíte ani korunu. Zaplatíme Vám plnou částku do poslední koruny včetně poštovného. Zboží nám lze vrátit zdarma přes náš vratkový kód 96675940. Tento kód stačí nadiktovat na jakékoli pobočce Zásilkovny a balík bude odeslán k nám.

Ano, lze. Postupuje se stejně, jako při vrácení zboží. Stačí nám do formuláře pro vrácení zboží napsat poznámku ohledně požadované velikosti. Je však důležité si zkontrolovat, zda požadovaná velikost nestojí více než ta, kterou jste si původně vybrali. V případě rozdílu cen vždy tento rozdíl dorovnáváme převodem na účet.

Ano, dají. Pokud se na zboží vyskytne nějaká vada, zboží můžete zaslat zpět k nám s žádostí o reklamaci. Více informací najdete zde.

Po obržení zboží Vám odešleme na e-mail potvrzení o převzetí. Na vrácení peněz máme dle obchodních podmínek 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Peníze ale obvykle vracíme do pár dnů od obdržení zboží.

Ostatní

Kamennou prodejnu nemáme. Zatím fungujeme pouze jako e-shop. Tenisky si ale můžete po domluvě vyzvednout osobně v Praze. Tato možnost lze zvolit pouze u tenisek s poznámkou "Odešleme do 24H". V objednávce stačí zakliknout "Předání po domluvě v Praze", my se Vám obratem ozveme a domluvíme se na místě a čase předání.

Naši nabídku rozšiřujeme každý den o jednotlivé tenisky a velikosti. Naším cílem je mít největší výběr společně s nejlepším servisem v tuzemsku. Pokud máte zájem o informace ohledně nějaké očekávané novinky, rozhodně se nám můžete ozvat do chatu na webu, na sociální sítě nebo na e-mail info@adonio.cz.