Často kladené dotazy

Otázky a odpovědi

Celý návod na objednání tenisek najdete na stránce "Jak nakupovat?".

Ano, samozřejmě. Registrace samozřejmě povinná není. Všechny informace ohledně objednávky Vám přijdou na e-mail. Pokud se ale u nás registrujete, uvidíte ve svém účtu přehled Vašich objednávek o něco přehledněji.

V případě, že chcete změnit způsob dopravy či platby po vytvoření objednávky, se nám prosím co nejdříve ozvěte na e-mail info@adonio.cz. Uděláme vše pro to, abychom Vám vyhověli.

Informace o produktech

Ano. Každý pár na skladě prochází důkladnou kontrolou originality. Náš tým odborníků vždy zajistí, že tenisky jsou originální a bez jakýchkoli vad. Teniskám se věnujeme už několik let a za tu dobu nám rukama prošly desetitisíce párů. Více se dozvíte na stránce garance originality.

Cena tenisek se odvíjí primárně od limitovanosti daného páru. Tenisky na naší stránce jsou velmi vzácné a žádané a většina z nich je vyprodaná několik sekund po oficiálním vydání. U našich tenisek si můžete být jisti, že je jen tak na někom jiném neuvidíte.

Cena tenisek je ovlivněna sekundárním trhem, kde každá velikost je jinak vzácná. Čím vzácnější je velikost dané tenisky, tím je i dražší.

Nejlepší je se nejprve podívat na velikostní štítek u tenisek, které Vám sednou dobře. Ten najdete buď uvnitř boty nebo na krabici. Je potřeba zjistit délku stélky, kterou najdete na štítku pod "cm" nebo "JP". Poté se kouknete na naši tabulku velikostí a vyberete velikost se stejnou délkou stélky. Důležité je zohlednit, zda Vámi vybrané tenisky jsou dámské (w), dětské (GS) nebo pánské.

Informace o objednávkách

Ano, doručujeme. Tenisky na Slovensko doručujeme přes PPL a Zásilkovnu. Objednávku je možné vytvořit jak na adresu, tak na výdejní místo.

Pokud Vás zajímá aktuální stav Vaší objednávky, rozklikněte našeho chatbota v pravém dolním rohu na webu a zvolte "zjistit stav objednávky". Získáte tak přesný stav Vaší objednávky.

Všechny naše objednávky balíme do pětivrstvých kartonových krabic. V každé zásilce nechybí ani bublinková folie. Díky tomu se Vašim teniskám při přepravě nic nestane.

Tato situace nás opravdu mrzí. Stačí se nám ozvat přes chat na webu nebo na e-mail info@adonio.cz. Tenisky nám můžete zaslat zpět přes jakoukoli pobočku Zásilkovny pomocí našeho vratkového kódu 96675940. Ozveme se Vám po přijetí zboží a zašleme Vám zboží správné.

Pokud si přejete Vaši objednávku stornovat, ozvěte se nám prosím co nejdříve na e-mail info@adonio.cz.

Doprava a platba

Platba na dobírku je možná pouze u tenisek a velikostí s poznámkou "Odešleme do 24H". Ostatní tenisky musíme externě doskladnit a zde je nutné uhradit platbu předem. Pokud Vás zajímá spokojenost našich zákazníků, můžete se kouknout na naše recenze.

Nabízíme platbu kartou, převodem na účet nebo např. Apple Pay. U vybraných produktů (s poznámkou "Odešleme do 24H") lze  platit i na dobírku nebo hotově při osobním předání v Praze.

Vrácení, výměna a reklamace

Ohledně garance spokojenosti jsme se více rozepsali na stránce garance spokojenosti. Jde o to, že pokud nejste s nákupem spokojeni, nezaplatíte ani korunu. Zaplatíme Vám plnou částku do poslední koruny včetně poštovného. Zboží nám lze vrátit zdarma přes náš vratkový kód 96675940. Tento kód stačí nadiktovat na jakékoli pobočce Zásilkovny a balík bude odeslán k nám.

Vyměnit velikost běžnou formou nelze. Tenisky je nutné vrátit s žádostí o vrácení peněz a objednat znovu v požadované velikosti. Vytiskněte si prosím formulář pro vrácení a zboží zašlete k nám pomocí našeho vratkového kódu 96675940. Tento kód stačí nadiktovat na jakékoli pobočce Zásilkovny. Celý proces vrácení zboží se ale urychlí, pokud nás předem kontaktujete na info@adonio.cz.

Ano, dají. Pokud se na zboží vyskytne nějaká vada, zboží můžete zaslat zpět k nám s žádostí o reklamaci. Více informací najdete zde.

Po obržení zboží Vám odešleme na e-mail potvrzení o převzetí. Na vrácení peněz máme dle obchodních podmínek 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Peníze ale obvykle vracíme do pár dnů od obdržení zboží.

Ostatní

Kamennou prodejnu nemáme. Zatím fungujeme pouze jako e-shop. Tenisky si ale můžete po domluvě vyzvednout osobně v Praze. Tato možnost lze zvolit pouze u tenisek s poznámkou "Odešleme do 24H". V objednávce stačí zakliknout "Předání po domluvě v Praze", my se Vám obratem ozveme a domluvíme se na místě a čase předání.

Naši nabídku rozšiřujeme každý den o jednotlivé tenisky a velikosti. Naším cílem je mít největší výběr společně s nejlepším servisem v tuzemsku. Pokud máte zájem o informace ohledně nějaké očekávané novinky, rozhodně se nám můžete ozvat do chatu na webu, na sociální sítě nebo na e-mail info@adonio.cz.