Adidas Samba

Model adidas Samba patří mezi klasické sportovní tenisky, původně vyrobený již v 50. letech minulého století primárně pro fotbalisty pro tréninky v chladnějších měsících. V dnešní době samozřejmě patří mezi life-stylovou obuv a v posledních měsících celý model zažívá obrovský boom. Hlavním důvodem je pohodlnost a jednoduchý minimalistický design, který si získal spoustu srdcí. 

Kromě spousty krásných barevných kombinací musíme vyzdvihnout nedávnou spolupráci s módním návrhářem a stejnojmennou značkou Wales Bonner, která získala obrovský hype. Mezi nejpovedenější kousek z této spolupráce určitě patří Adidas Samba Wales Bonner Cream White.

Pokud nejsi fanouškem drahých spoluprací a máš raději něco na každodenní nošení, tak se určitě mrkni na tyto kousky: adidas Samba OG Cloud White Core Black, adidas Samba OG Maroon Gold Metallic a adidas Samba OG White Pink Gum.

Kromě této drahé spolupráce a těchto zmíněných modelů u nás najdeš i desítky dalších modelů ve všemožných barvách. Výběr je opravdu obrovský, tak neváhej a pořiď si krásné tenisky do jarních dnů.

Nejprodávanější

36 položek celkem

Cena

379017990
1379017990

Značky

Pohlaví

Položek k zobrazení: 36