Yeezy Boost 350

Kategorii Yeezy Boost 350 snad nikomu nepotřebujeme představovat. Jedná se o nejikoničtější botu, která vznikla ze spolupráce značky adidas a amerického rappera Kanyeho Westa. První model vyšel již v roce 2015 s pilotní barevnou kombinací Yeezy Boost 350 Turtle Dove. Ikonický vzhled, použití materiálu Primeknit a Boost dodávají modelu lehkost a hlavně pohodlí.Po více než roce od vydání prvního modelu Kayne pokračoval ve zlepšování celé kategorie a přivedl na svět verzi V2. Prvním vydáním této verze byla teniska s názvem Yeezy Boost 350 V2 Beluga, která odstartovala naprosté šílenství. Poptávka byla tak vysoká, že se cena na sekundárním marketu vyšplhala na desetitisíce. 

I po letech od prvního vydání a zrušení spolupráce adidasu s tvůrcem YEEZY Kanyem Westem v roce 2023 patří tento model k těm nejchtěnějším ve světě limitovaných tenisek. Za nás se jedná o skvělou volbu do letních dnů. Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Naším favoritem jsou určitě: adidas Yeezy Boost 350 V2 Boneadidas Yeezy Boost 350 V2 Zebra a do třetice adidas Yeezy Boost 350 V2 Core Black Red.

Nejprodávanější

18 položek celkem

Cena

679013990
1679013990

Značky

Kolekce

Pohlaví

Položek k zobrazení: 18

V Adonio.cz si zakládáme na kvalitě a originalitě, proto je každý pár autentický a garantovaně od originálního výrobce. S naší nabídkou Yeezy Boost 350 se nejen vyjádříte, ale také získáte nevídaný komfort díky inovativní technologii Boost ve stélce. Ať už hledáte něco na každodenní nošení nebo speciální kousek na významné příležitosti, u nás najdete tenisky, které vás posunou na další úroveň. Nechte se unést světem Yeezy Boost 350, kde se design, pohodlí a originalita snoubí do dokonalé harmonie.